Joomla Günü Konya 2012

Joomla Günü Konya 2012 Etkinlik DuyurusuETKİNLİK DETAYI BİREYSEL KAYIT GRUP KAYIT ARKADAŞ DAVETİ

Türk Joomla!® severler ve Joomla!® ile yeni tanışmak isteyenler için yeni bir Joomla!® Günü daha, bu sefer Konya'da gerçekleşiyor. 2008'den bu yana, dünya çapındaki Joomla!®Days etkinliklerinin Türkiye halkalarını gerçekleştiren ekip olarak, şimdi Konya için KTO Karatay Üniversitesi ile gücümüzü ve tecrübemizi birleştiriyoruz. Joomla!® Günü Konya 2012 etkinliği, Joomla!® Derneği ve KTO Karatay Üniversitesi işbiriği organizasyonuyla gerçekleştiriliyor. 

Joomla!® Günü Konya 2012 etkinliği, sıfırdan başlayıp günü temel seviyede Joomla!® kullanıcısı olarak bitiren bir hızlı eğitim programı formunda. Bu formuyla Joomla!® Günü Konya 2012 etkinliği katılımcıları, birer seviye sertifikasının da sahibi olacak.

ETKİNLİK DETAYI BİREYSEL KAYIT GRUP KAYIT ARKADAŞ DAVETİ

Joomla!® Günü Konya 2012'de konuşmacılar etkili sunumları eşliğinde Joomla!®'yı kurulum aşamasından geliştirme aşamasına kadar katılımcılara aktarırken, etkinliğin yoğunlaştığı nokta, katılımcıların temel düzeyde birer Joomla!® Yöneticisi olarak bu özel günü tamamlamaları olacak.

Bununla birlikte, geliştirici düzeyindeki katılımcılar için yine bazı temel noktalar ele alınarak Joomla!® Frameworküne giriş gerçekleştirilecek. Hızlı bir tema kodlamasının yer alacağı sunum ardından Joomla!®'nın gücünü kolayca görebileceğimiz örneklere bakacağız. Programın sonunda, Joomla!® ile yazılım bütünleştirmelerinin de yer aldığını ve daha evvel hiç bir Joomla!® Gününde yer vermediğimiz özel bir sunum gerçekleşecek. Son sunuma kadar olan program için çıkarken adınıza düzenlenen sertifikanızı istemeyi unutmayın.

ETKİNLİK DETAYLARI BİREYSEL KAYIT GRUP KAYIT ARKADAŞ DAVETİ

 

Joomla! Günü Konya İstanbul'a

Joomla! Günü Konya İstanbul'a

Joomla! Günü Konya 2012 etkinliği zorunlu sebeplerle İstanbul'a kaydırıldı. Sıradaki ilk Joomla! Günü, Konya yerine İstanbul'da gerçekleştirilecek. Organizasyonun yenilenmesi elbette biraz zaman alacak.

Yazının Devamı
Joomla! Günü Konya Bannerları

Joomla! Günü Konya Bannerları

Joomla! Günü Konya etkinliği tanıtımı için hazırlanan afiş ve banner resimlerine buradan ulaşabilirsiniz. Her resim dosyasının altında verilen html resim/link kodunu kopyalayarak sitenizde dilediğiniz yere yapıştırıp kullanabilir, etkinliğe destek verebilirsiniz.

Yazının Devamı
Konya'ya Gitmişken

Konya'ya Gitmişken

Konya'da ne yenir, ne içilir, nerede kalınır, neresi gezilir? Konya'ya gitmişken görmemiz ve yememiz gerekenlere bir göz atalım dedik. Bunları yapmadan Konya'dan dönmeyin, yoksa Konya'ya hiç gittim demeyin.  

Yazının Devamı

Joomla!® ismi Open Source Matters tarafından sınırlandırılmış bir lisans ile Birleşik Devletler ve diğer ülkelerde kullanılmaktadır. 
Joomla!® Derneği olan Joomla.org.tr'nin Joomla!® Projesi ya da Opensource Matters ile organik bağı bulunmamaktadır.