Joomla! Günü Konya İstanbul'a

Joomla Günü DeğişikliğiJoomla! Günü Konya 2012 etkinliği zorunlu sebeplerle İstanbul'a kaydırıldı. Sıradaki ilk Joomla! Günü, Konya yerine İstanbul'da gerçekleştirilecek. Organizasyonun yenilenmesi elbette biraz zaman alacak. Yaptığımız ilk değerlendirmede 2012 Aralık ayı sonunda gerçekleşmesi muhtemel Joomla! Günü İstanbul için kesin tarih ilerleyen günlerde dernek yönetimimiz tarafından kararlaştırılacak. Etkinlik için yer belirlenmesi, sponsor çalışmaları, reklam çalışmaları ve programın yeniden gözden geçirilmesini içerecek değerlendirmelerin ardından yeni tarih sitemiz üzerinden duyurulacak.

Uyarı penceresi şeklinde tüm sayfalarımızda önceden ilan edilmiş etkinlik tarihine kadar sürecek olan duyuru metnimizi hatırlatalım:

Organizasyon ortağımız KOBİD ile yaşadığımız koordinasyon sorunu (bu sorundaki kendi payımız adına üzgünüz) ardından yeni organizasyon ortağımız olarak belirlediğimiz KTO Karatay Üniversitesi temsilcisinden bize ulaşan ve etkinliği kapsayan, çağ dışı bir zihniyetin ürünü olduğunu düşündüğümüz kıyafet denetim anlayışını reddetmemiz sebebiyle, Joomla! Günü Konya 2012 etkinliğini İstanbul'a kaydırma kararı almış bulunmaktayız. İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Joomla! Gününün tarihi ilerleyen günlerde açıklanacaktır.

Etkinliğe kaydolan ve kaydolmayı bekleyen tüm ziyaretçilerimiz ile Joomla severlere, bu zorunlu değişiklik sebebiyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

KTO Karatay Üniversitesinin tutumunu kınıyor, özgür yazılım organizasyonları için tutsak fikirlerle işbirliği yapmamızın ne bugün ne de başka zaman mümkün olmayacağını kesin bir dille ifade etmek istiyoruz.

Joomla! Derneği

Yönetim Kurulu a.

Başkan

Joomla! Günü Konya İstanbul'a

Joomla! Günü Konya İstanbul'a

Joomla! Günü Konya 2012 etkinliği zorunlu sebeplerle İstanbul'a kaydırıldı. Sıradaki ilk Joomla! Günü, Konya yerine İstanbul'da gerçekleştirilecek. Organizasyonun yenilenmesi elbette biraz zaman alacak.

Yazının Devamı
Joomla! Günü Konya Bannerları

Joomla! Günü Konya Bannerları

Joomla! Günü Konya etkinliği tanıtımı için hazırlanan afiş ve banner resimlerine buradan ulaşabilirsiniz. Her resim dosyasının altında verilen html resim/link kodunu kopyalayarak sitenizde dilediğiniz yere yapıştırıp kullanabilir, etkinliğe destek verebilirsiniz.

Yazının Devamı
Konya'ya Gitmişken

Konya'ya Gitmişken

Konya'da ne yenir, ne içilir, nerede kalınır, neresi gezilir? Konya'ya gitmişken görmemiz ve yememiz gerekenlere bir göz atalım dedik. Bunları yapmadan Konya'dan dönmeyin, yoksa Konya'ya hiç gittim demeyin.  

Yazının Devamı

Joomla!® ismi Open Source Matters tarafından sınırlandırılmış bir lisans ile Birleşik Devletler ve diğer ülkelerde kullanılmaktadır. 
Joomla!® Derneği olan Joomla.org.tr'nin Joomla!® Projesi ya da Opensource Matters ile organik bağı bulunmamaktadır.