Joomla Sohbetleri, İstanbul 7

7. İstanbul Joomla! buluşmasını güzel bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayat Vakfında yapılan buluşmaya yaklaşık 50 kişi katılım gösterdi. Pazar sabahı kahvaltı yapmadan gelmiş olan arkadaşlarımız için açık büfe kahvaltı ikramımız gün boyu devam etti. Demlikte sürekli kaynayan çay ikramı ile gün boyunca çay ihtiyacımız karşılandı. İkramlar ve yer tahsis için Muratyil'a, tatlılar ve fotoğraf çekimleri için Enis Akçam'a ve günün masraflarını karşılayan Joomla Derneği geçici yönetimine teşekkür ediyoruz.

Sohbet buluşmamıza JoomlaBilgi ekibi de 4-5 kişi ile katılım gösterdi. Joomla.gen.tr yöneticilerinden 3 kişi hazır bulundu. İstanbul buluşmalarının aksine bu sohbet buluşmamızda il dışından, özellikle Karadeniz bölgesinden katılım oldukça yüksekti.
Buluşmada JoomACE tarafından tüm katılımcılara JoomAce ürünleri dağıtılma sözü verildi. Toplantıya katılan 50 Joomlasever JoomAce ile iletişime geçerek ürünlerden faydalanabilecek. Ayrıca Joomla.gen.tr yöneticileride katılımcılara Forum Özel Üye Alanlarına 2 aylık erişim hediyesi vereceğini söyledi.
Ayrıca Joomla! İstanbul Sohbetlerinde Aytuğ Halil Akar Joomla Kullanıcı ve Geliştiricileri Derneği hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Geçici Yönetim Kurulu Aytuğ Halil Akar , M.Enes Aydüz, Uğur Aydın, Murat Yılmaz, Deniz Deluçi, Enes Ertuğrul , Onur Dimli'den oluşuyor.
Joomla.gen.tr ekibinden M.Enes Aydüz yeni başladığı Joomla Tema Yapımı yazı dizisi ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu ve buluşmaya katılım gösterenlere Joomla Tema Yapma ile ilgili anlatımlarda bulundu. Detaylı bilgileri yazı dizisinde bulabilirsiniz.
Güzel bir haftasonu için dostlarınızla olabilecek şeyler var diyelim kısaca. Bunun için serbest buluşmaların tadı başka. İstanbul'da bulunan ve üşenmeyip farklı illerden bu güzel Joomla! Sohbetleri buluşmamıza katılan herkese çok teşekkür ederiz.
Diğer buluşmalarda buluşmak dileğiyle.

Joomla Sohbet Fotoğraflarımız için Joomla Derneğimizin Facebook Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

Joomla!® ismi Open Source Matters tarafından sınırlandırılmış bir lisans ile Birleşik Devletler ve diğer ülkelerde kullanılmaktadır. 
Joomla!® Derneği olan Joomla.org.tr'nin Joomla!® Projesi ya da Opensource Matters ile organik bağı bulunmamaktadır.