Joomla Sohbetleri, Ankara

Kaan (kaan: ozer) ve mekânı Tabut Sanat Kafe, kültür adı altında kokuşmuş salaş serseri evlerine inat çok özel bir kültür-sanat evi formunda bir kafeterya. Alkol ve tütün kültürünün olmadığı gerçek bir kültür evi. Ankara'da işaretlenmesi gereken noktalardan biri. Bizim için de çok güzel bir buluşma yeri oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Buluşmada JoomACE tarafından tüm katılımcılara JoomAce ürünleri dağıtıldı. Ayrıca Uğur'un şu an satışta olan Joomla Video Eğitim Seti de katılımcılarla paylaşıldı. Eminim ki katılan 30 ila 35 kişi bunlarlardan çok olumlu şekilde faydalanacak.

Sohbet buluşmamıza JoomlaBilgi ekibi de iki kişiyle katıldı. Enes Ertuğrul ve eşi buluşmada yer aldı. Joomla.gen.tr de 3 kişi ile yer aldı.

Ankara Sohbetlerine bırakın ilgi göstermeyenleri, isim bildirmesine rağmen haber vermeksizin katılmayan çok saygıdeğer arkadaşlarımıza karşın İstanbul'dan 12 kişi katıldı, hatta Bolu, Kayseri, Karaman ve Antalya'dan gelenler oldu. Toplamda isim bildirmeyenler ve misafir olarak gelenlerle birlikte 35 kişi civarındaydık. Vallaha gelmeyenler güzel bir gün kaçırdılar.

Ankara'da bundan böyle faaliyetleri canlı tutmak üzere İlhan Türkoğlu (okyanus41) isimli arkadaşımız temsilci olarak belirlendi. Kendisi Hasan (sehzadetr) ve Mustafa (mhusty) arkadaşlarımız ile yeni sohbetler tertip edecek, Ankara grubunu canı tutarak yeni Joomla Gününün altyapısına katkı sağlayacaklar.

Katılan herkese bizlere Ankara'da da canlı bir topluluk olduğunu gösterdikleri için ayrı ayrı teşekkürler. Ayrıca, ta Antalya'dan kalkıp gelen yoruk'e de özel teşekkürler. Tabii ben topluluk adına bizimle birlikte olduğu için teşekkür ediyorum.

Joomla Sohbet Fotoğraflarımız için Joomla Derneğimizin Facebook Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. 
Joomla.org.tr is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla!® Project.